Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Mnichov | Německo | Nizozemsko | Lucembursko | Rakousko | Španělsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
loading. . .

ZRUŠIT FILTR
Typ
Z Město V okolí km
Do Město V okolí km
Datum od Λ V do Λ V
Evropa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Datum Typ Z Přes Do Míst Mapa Detail
05.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 2 Mapa detail
07.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
07.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
09.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
10.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
10.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
11.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
11.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
11.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
12.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
12.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
13.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
13.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
14.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
14.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
15.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
15.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
15.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
16.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
16.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
16.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
17.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
17.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
17.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
18.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
18.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
18.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
19.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
19.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
19.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
20.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
20.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
20.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
21.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
21.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
21.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
22.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
22.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
23.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
23.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
24.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
24.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
25.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
25.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
26.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
26.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
27.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
27.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
28.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
28.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
29.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
29.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
29.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
30.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
30.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
30.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
31.03. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
31.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
31.03. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
01.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
01.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
02.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
02.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
03.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
03.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
04.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
04.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
05.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
05.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
06.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
06.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
07.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
07.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
08.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
08.04. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.04. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 3 Mapa detail
09.04. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
Celkem jízd: 185

2 stránek 1 2 

  10 20 50 100

Pravidla spolujizdy | Kontakt | Odkazy | Spolujizda.net © 2013
Cestování spolujízdou do práce, školy či na dovolenou

englisch lernen | amerikanisches englisch lernen | chinesisch lernen | russisch lernen | dnisch lernen | kroatisch lernen | portugiesisch lernen | ungarisch lernen | schwedisch lernen | italienisch lernen | finnisch lernen | trkisch lernen | niederlndisch lernen | deutsch lernen | polnisch lernen | franzsisch lernen | serbisch lernen | tschechisch lernen |